MAYA THAI

Autentne Tai köök ja päris Aasia maitsed valmistatud Tai koka poolt.

E - R 11:00 - 19:00 ja L 12:00 - 17:00. EUROMEKKA HOONES - PUNANE 52, TALLINN
MAYA THAI - eksootiliste maitsete kuningriik, kus Aasia kulinaarne võlu kohtub meistrite kunstiga!

Tere tulemast MAYA THAI restorani, kus tõeline Tai maitsekunst äratatakse ellu otse Lasnamäe südames! Meie restoran on pühendunud pakkuma teile ehtsaid Tai maitseid, mis on inspireeritud Isani regiooni kirde osast Loei provintsi köögist ja kultuurist. Astuge sisse meie maitseelamuste imelisse maailma.

Meie menüü pakub laia valikut autentseid Tai roogasid, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest ja värskeimatest toorainetest. Meie peakokk, kes on Tai köögi asjatundja, on loonud roogasid, mis rõõmustavad Teie maitsemeeli. Meie menüüst leiate klassikuid nagu Pad Thai, Tom Kha supi, Punase Karri ja erinevad vürtsikad mereanniroad.

MAYA THAI sõbralik ja kogenud teenindusmeeskond on alati valmis teid tervitama ning aitama teil valida roogasid, mis vastavad teie maitsele. Meie eesmärk on tagada, et teie külastus oleks meeldejääv ja nauditav.

Olete oodatud tulema MAYA THAI restorani, et avastada ehtne Tai maitsevõlu otse Lasnamäel Meka keskuses. Laske end kanda Tai maitsete ja kultuuri maagilisse maailma – ootame teid külla!

Meie maitseelamus ootab Sind!

Meie kõik toidud on loodud Tai koka poolt, kasutades autentseid Tai retsepte ja traditsioonilisi maitseid. Igas ampsus saate kogeda Tai köögi rikkalikku pärandit. Lubame teile mitte ainult maitsevaid roogasid, vaid ka meeldivat teenindust, mis viib teid otse Tai maitsete ja külalislahkuse maailma.